Seviye 1- Kanat İnceleme Eğitimimizi Gerçekleştirdik!
2019 yılının son eğitimi olan Seviye 1 - Kanat İnceleme Eğitimimizi 18-20 Aralık 2019 tarihinde gerçekleştirdik.
TÜREK2019 Paydaşı GENBA
Ürdün Türbin Kanadı Temizliği
Ürdün'de gerçekleştirdiğimiz türbin kanadı temizliği çalışmalarımız devam etmekte.
İzmir Rüzgar Sempozyumu ve Sergisi'ndeydik!

Bu sene Tepekule Kongre ve Sergi Merkezi'nde, Makine Mühendisleri Odası ve Elektrik Mühendisleri Odası İzmir şubelerince düzenlenen İzmir Rüzgar Sempozyumu ve Sergisi'ne katıldık.

3 gün süren etkinliğin 2. gününde Rüzgar Türbinleri Direktörümüz Sayın Nihat Tonğuç Bey'in Garanti Sonu İncelemeleri konulu sunumuna yer verildi.

Etkinlik boyunca standımızı ziyaret ederek firmamız ve işlerimiz hakkında bilgi edinen, bizlerle fikirlerini paylaşan tüm ziyaretçilerimize teşekkürler!

İş Süreci Takip Yazılımı 2. Toplantımızı Gerçekleştirdik
Genba Grup ile Pir Yazılım arasında geçen ay imzalanan sözleşme kapsamında tüm Genba Grup Şirketlerinin iş akış süreçlerinin dijitalize edilmesi projesi kapsamında ikinci çalışmamız Pir Yazılım'ın Kocaeli Universitesi Teknopark'taki işyerinde gerçekleştirildi.
Tamamı 6 ay sürecek olan ve 2020 Mart ayı başında tüm modülleri ile devreye girecek olan şirketimize özel bu MRP/ERP yazılımı aynı zamanda yurt dışındaki şirketlerimizin de kullanabileceği toplam 5 farklı dil seçeneğine sahip.
Şirket Birleşmesi
İş Süreci Takip Yazılımı Kick Off Toplantımızı Gerçekleştirdik
25. ICCI Fuarı'na Katıldık
Seviye-2 Kanat Onarımı Eğitimimiz 09-20 Eylül 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.
Seviye-2 Kanat Onarımı Eğitimimiz 09-20 Eylül 2019 tarihinde Genba Academy bünyesinde; Global Blade Service – Genba Group işbirliği ile düzenlenmiştir.
Rüzgar Enerjisi Sektörü Toplantısı'na Katıldık
Seviye-1 Kanat Denetleme Eğitimimiz 20-22 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir.

Seviye-1 Kanat Denetleme Eğitimimiz 20-22 Mayıs 2019 tarihinde Genba Academy bünyesinde; Global Blade Service – Genba Group işbirliği ile düzenlenmiştir.

Hizmet Verdiklerimiz

Bilgi birikimimizi daha fazla noktaya ulaştırmak için konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile çalışıyor ve onların değerini biliyoruz.

Çözüm Ortakları

MND Ajans
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
MND Ajans