WIND SERVICES

GENBA

Technical Services

KURUMSALimage
VİZYON

Kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden,sıfır hata toleransı ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti ilkeleriyle yatırımcılarımızın ihtiyaçları doğrultusunda optimum çözümler sunmaya devam etmek, çevreye ve doğaya saygılı uzman kadromuzla birlikte sektör liderliğini korumak.

image
KURUMSAL

1997 yılında Türkiye’nin ilk rüzgar enerji santrali projesi olan ARES ALAÇATI ile yenilenebilir enerji sektörüne adım atan GENBA ENERJİ’nin yine Türkiye’de rüzgar enerjisi sektöründe ilkleri gerçekleştirmek amacıyla kurmuş olduğu şirketi, GENBA TECHNIC SERVICES çalışmalarına 2012 yılından bu yana devam etmektedir. Alanında her zaman ilkleri başarmış olmanın vermiş olduğu güvenle yatırımcılarına anahtar teslimi rüzgar enerji santrali projeleri sunan GENBA TECHNIC SERVICES aynı zamanda enerji santrallerinin uzun yıllar verimli bir şekilde çalışabilmesi için servis ve bakım hizmetleri de vermektedir.

image
MİSYON

Müşterilerimizin ihtiyacı olan enerjiyi doğaya saygılı teknolojiler ve yenilenebilir enerji kaynaklarıyla karşılamayı her şeyin önünde tutarak, alanında iyi yetişmiş ve sıfır toleransı ilkesiye çalışan bir ekip tarafından çağın getirdiği en son yeniliklerden yararlanılarak oluşturulan,müşteri odaklı mühendislik çözümlerini en hızlı şekilde geliştirmek.

ENTEGRE YÖNETİM SİSTEMİMİZ

Konvansiyonel enerji kaynaklarının hızla tükendiği dünyamızda yenilenebilir enerji üretimi ile daha temiz ve daha yaşanabilir bir çevre yaratmak, hizmet verdiğimiz enerji sektöründe kaliteli, verimli ve güvenli ürünleri ve hizmetleri çevreye saygılı ve güvenli yöntemlerle sunmak.Faaliyetlerimizi yürürlükte bulunan ulusal ve uluslararası yasal şartlar, çevre ve iş güvenliği mevzuatları, ulusal ve uluslararası ürün şartları ve müşteri beklentileri doğrultusunda sürdürmek. Doğal kaynakların etkin kullanımı ve insan sağlığına değer veren bir anlayışla oluşturduğumuz entegre yönetim sistemimiz çerçevesinde çevre kirlenmesinin ve iş kazalarının önlenmesi ilkesi ile çalışmak. Kurduğumuz sistemin belirlenmiş hedeflere ulaşmasında gösterdiği performansı sürekli izlemek ve gözden geçirmek. İnandığımız değerleri yansıtan politikamızı ve anlayışımızı tüm çalışanlarımıza benimseterek anlaşılmasını sağlamak. Entegre yönetim sistemimizin politikamız, hedeflerimiz, planlarımız ve değerlerimize uygunluğunu sürekli gözden geçirmek. Bu yolla müşteri memnuniyetini sağlamak. Genba Teknik Servis Mühendislik San. ve Tic. Ltd. Şti. Entegre Yönetim Sistemi politikamızdır.

BELGELERİMİZ

HİZMETLERİMİZ

HABERLER

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Bilgi birikimimizi daha fazla noktaya ulaştırmak için
konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile çalışıyor ve
onların değerini biliyoruz.

genbasol
genbasol
genbasol
genbasol
genbasol
genbasol
genbasol
genbasol

İLETİŞİM

Gaziosmanpaşa OSB Mah. Haddeciler OSB 2. Sk. No:13/2, Altıeylül, Balıkesir, Türkiye


Tel: +90 266 221 48 85

E-mail: info@genba.com.tr