Şirketimiz, 1997 yılında yenilenebilir enerji sektöründe proje geliştirici yerel ve uluslararası firmalara imalat, montaj ve servis konularında çözüm ortağı olarak kurulmuştur. Yaptığımız teknolojik yatırımlar, insana verdiğimiz önem ve kurumsal değerlerimiz ile sektörün global oyuncusu konumunda bulunmaktayız.

Sektörün teknik malzeme, mühendislik ve kaliteli hizmet ihtiyaçlarını da karşılamaktayız.


Üretimin her aşamasında kullandığımız yüksek teknoloji ile enerji ve otomotiv sektöründe dünya devlerine stratejik çözüm ortaklığı sunan firmamız, kalite yönetim sistemi ile teknik hizmet, Kaynaklı ve talaşlı imalat, soğuk demir işleme, alüminyum işleme ile Enercon, TPI ve General Electric gibi firmalara onaylı tedarikçi olarak hizmet vermektedir.


Şirketimiz; 1998 yılında Türkiye'nin ilk Rüzgâr Türbini kurulumu olan ARES ALAÇATI' yla rüzgar sektörüne Wind Services olarak giriş yapmıştır.

Genba Wind Services; 3 kıtada başta Romanya, Sırbistan, Hollanda, Fas ve Pakistan olmak üzere 20'den fazla ülkeye hizmet vermektedir.

Ayrıca bünyemizde kurmuş olduğumuz Genba Academy ile, kendi bünyemizdeki çalışanlarımıza ve sektörde yer alan diğer paydaşlarımıza Global çapta Kanat onarım ve bakım eğitimi desteği vermekteyiz.

Kadromuzda yer alan 250'yi aşkın çalışanımız ile deneyimli ve kusursuz çalışmayı hedefleyerek, sürekli gelişim ve eğitime katkı sağlamaktayız.


Firmamız rüzgar sektöründe olduğu kadar Enerji sektörünün her alanında faaliyetlerini sınırsız kılarak Genba Solar markası ile Güneş enerjisi sistemlerine verdiği hizmet ve kazandırdığı yeniliklerle de öncü olmaya devam etmektedir.

Türkiye'nin ilk ON-GRID Güneş Enerjisi santralini 2007 yılında 50 KWp Kuşadası Kipa, yine 50 KWp Marmaris Kipa da kurulumunu ve çelik konstrüksiyon üretimi ile montajını tamamlamıştır.

Çatı Tipi, arazi tipi, tarımsal solar sulama, depolamalı çözümler gibi Güneş Enerjisine yaptığımız yatırımlarla doğa dostu yenilenebilir enerjinin mimarlarından olan, yine kendi bünyesinde kurduğu markası SUNBA 'yı geliştirerek, seri üretimini gerçekleştirdiği Güneş Enerjili aydınlatma ürünleri ile yerel ve uluslararası satışlarını devam ettirmektedir.

GENBA GROUP olarak, her geçen gün büyüyen, enerjide sınır tanımayan, tüm bilgi birikimimiz ile birlikte sektöre verdiğimiz hizmetlerle daima öncü olmaya devam edeceğiz...

Hizmet Verdiklerimiz

Bilgi birikimimizi daha fazla noktaya ulaştırmak için konusunda uzman çözüm ortaklarımız ile çalışıyor ve onların değerini biliyoruz.

Çözüm Ortakları

MND Ajans
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
©2019 Tüm Hakları Saklıdır.
MND Ajans